O firmie

Firma A&M „DOMAR” Andrzej Łagowski od stycznia 2002 roku rozszerzyła swoją działalność jako firma rodzinna. Utworzona została po reorganizacji z firmy Mechanika Maszyn Biurowych – Naprawa Sprzętu Elektronicznego Andrzej Łagowski, powstałej w styczniu 1991 roku.

Wszyscy z wielką pasją pracujemy u siebie, dla siebie i naszych Klientów, którzy dzięki temu mogą liczyć na naszą pomoc przez całą dobę.

W swojej wieloletniej działalności firma A&M „DOMAR” zajmuje się serwisem maszyn biurowych, kas i drukarek fiskalnych oraz urządzeń elektronicznych. W swojej ofercie posiadamy również zaawansowane rozwiązania systemowe w oparciu o urządzenia fiskalne. Jesteśmy także dystrybutorem oprogramowania wspomagającego sprzedaż.

Instalujemy zarówno kasy fiskalne jak i kompletne systemy fiskalne (drukarki fiskalne + zestawy komputerowe) dla sklepów i hurtowni w oparciu o sprzedawane oprogramowanie.

Oferujemy szeroką gamę kas i drukarek fiskalnych do obsługi wszystkich rodzajów placówek handlowych, usługowych i gastronomicznych.

Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisujemy kasy fiskalne. Szkolimy w zakresie obsługi kas fiskalnych oraz sprzętu komputerowego. Zajmujemy się także sprzedażą komputerów, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

W ramach pełnej obsługi naszych klientów świadczymy dodatkowo następujące usługi:
– przekazanie przyszłemu użytkownikowi wszelkich informacji związanych z dopełnieniem obowiązku fiskalizacji zgodnie z przepisami Ministerstwa Finansów,
– pomoc przy wyborze urządzenia odpowiedniego do charakteru prowadzonej przez Państwa działalności,
– wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów,
– dostarczenie kasy we wskazane miejsce,
– instalacja i szkolenie personelu,
– wprowadzenie listy towarowej,
– fiskalizację kasy,
– okresowe obowiązkowe przeglądy techniczne,
– serwis na żądanie zgodny z przepisami,
– materiały eksploatacyjne,
– instalacja sieci komputerowych,
– szkolenia dla pracowników naszych klientów, zarówno grupowo jak i indywidualnie,
– stała opieka serwisowa kas fiskalnych oraz sieci komputerowych.

Pragniemy zauważyć, że z naszych usług skorzystało już ponad 1500 dużych i małych przedsiębiorstw oraz firm prywatnych, do których należą m.in.: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania m.st. Warszawy, Narodowy Fundusz Zdrowia, Agencja Rezerw Materiałowych, Radio Zet, sieci sklepów firmowych: Pompea Polska Sp. z o.o., Bartek Sp. J., Mlekovitka, Karen Notebook S.A., Dom Książki, Tchibo Polska i wiele innych.

Doświadczeni pracownicy i odpowiednia organizacja naszej firmy jest gwarancją wysokiej jakości usług wdrożeniowych i serwisowych.

Długoletnie doświadczenia w zakresie urządzeń fiskalnych oraz systemów komputerowych pozwalają nam zapewnić sprawny i szybki serwis naszym Klientom, oraz wsparcie techniczne w zakresie urządzeń fiskalnych, programów magazynowych, programów księgowych, małych sieci komputerowych oraz systemów komputerowych.Komentarze wyłączone.