Dlaczego My?

Zapewne przeglądając różne oferty kas fiskalnych w internecie zastanawiają się Państwo nad dwiema podstawowymi kwestiami.

Jakie urządzenie będzie najodpowiedniejsze do pracy w moich warunkach oraz w której firmie zajmującej się sprzedażą kas fiskalnych dokonać zakupu.

Nasza firma korzystając z wieloletniego doświadczenia (jesteśmy w tej branży od samego początku – rok zał. 1991), przetestowała wszystkie możliwe urządzenia dostępne na rynku i wyselekcjonowała do swojej oferty te, które wyróżniają się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania, niezawodnością w pracy oraz intuicyjnym sposobem obsługi – tak aby praca dla Państwa na zakupionym urządzeniu była łatwa, szybka i przyjemna. Proszę nam zaufać, że wybierzemy dla Państwa najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zachęcamy przed dokonaniem zakupu obejrzeć i przetestować w praktyce te urządzenia w naszym salonie sprzedaży i dopiero tam, na miejscu dokonać ostatecznego wyboru.

Otrzymają Państwo od nas wszelkie niezbędne informacje oraz formularze, które należy złożyć w Urzędzie Skarbowym zarówno przed, jak i po zafiskalizowaniu urządzenia.

Sama procedura zakupu, zaprogramowania urządzenia zgodnie z Państwa wytycznymi (nagłówek kasy, stawki vat, baza towarów/usług) oraz przeszkolenie i fiskalizacja zwykle zajmuje około godziny czasu. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy poświęcą Państwu swój czas, jak również przekażą wiedzę, której nie można przeczytać na stronach internetowych. Przekażemy Państwu specjalnie przygotowane przez nas skrócone instrukcje obsługi zakupionego urządzenia, tak aby nie trzeba było w razie potrzeby wertować kilkudziesięciostronnicowych instrukcji producentów.

Nasza firma przykłada dużą wagę do obsługi posprzedażnej urządzeń. Nasze telefony są przez cały czas do Państwa dyspozycji a klienci, którzy dotychczas nam zaufali, przekonali się, że można do nas dzwonić z każdym, nawet wydawałoby się najprostszym pytaniem.Odpowiedz